Biuro rachunkowe w Urzędowie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla mieszkańców!

Biuro Rachunkowe MIKA PROFIT posiada szeroki wachlarz usług podatkowych, które może zaoferować mieszkańcom Urzędowa.

Księgowość - Urzędów

Biuro Rachunkowe MIKA PROFIT kieruje swoją ofertę księgowo-rachunkową dla przedsiębiorstw z Urzędowa.

 

Świadczymy rzetelną,  terminową i profesjonalną  obsługę firm z różnych branż. Specjalizujemy się w prowadzeniu Podatkowej Księgi Przychodów oraz Rozchodów, rozliczaniu ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, podatku VAT, składek ubezpieczeń społecznych oraz wykonywaniu akt osobowych i naliczaniu wynagrodzeń zatrudnionych pracowników. Służymy radą w dziedzinie prawa pracy, prawa podatkowego, składek ZUS  oraz w zakresie księgowości. Ponadto, sporządzamy różnego rodzaju wnioski m.in. PFRON,  wykonujemy sprawozdania do jednostek GUS, deklaracje JPK VAT i zestawienia na potrzeby wewnętrzne obsługiwanych firm.

 

MIKA PROFIT, pracuje stacjonarnie w Lublinie. Siedziba mieści się w dobrze zlokalizowanej dzielnicy,  centrum miasta, gdzie w bliskiej odległości znajdują się Urzędy, biurowce, a także sklepy.

 

Kontakt z klientem odbywa się telefonicznie, wiadomościami e-mail bądź osobiście. Opłata za świadczone usługi uzależniona jest przede wszystkim od branży, w której działa przedsiębiorstwo oraz ilości generowanych dokumentów. Prowadzimy księgowość  dla klientów z województwa lubelskiego, a także dla pozostałych regionów.

 

O szczegółową ofertę zapraszamy do zakładki Oferta.

Rozpocznijmy naszą współpracę już dziś!

Opowiedz nam o swojej firmie.