Biuro rachunkowe w Rejowcu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla mieszkańców!

Biuro Rachunkowe MIKA PROFIT posiada szeroki wachlarz usług podatkowych, które może zaoferować mieszkańcom Rejowca.

Księgowość - Rejowiec

Biuro Rachunkowe MIKA PROFIT, zlokalizowane jest w centrum Lublina. Swoje usługi poleca szczególnie przedsiębiorstwom z województwa lubelskiego, m.in. z miasta Rejowca, przy czym Biuro nadal pozostaje otwarte na współpracę z firmami spoza granic Lubelszczyzny. Stawiamy na wzajemne korzyści, płynące z naszej współpracy. Nastawimy się na długofalowe powiązania.

 

Nasze usługi: prowadzenie Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów, Ryczałtu od Przychodów Ewidencjonowanych, Rejestrów VAT, spraw związanych z zatrudnieniem pracowników/zleceniobiorców i dalszym rozliczaniem płacowym,  sporządzanie stosownych deklaracji i wniosków do podmiotów publicznych.

 

Wyróżniamy się wysokimi kwalifikacjami zawodowymi zdobytymi podczas lat praktyki w Lubelskich Biurach Rachunkowych oraz przedsiębiorstwach. Stale poszerzamy zakres swojej wiedzy podatkowej, prawnej aktualizując posiadaną już wiedzę o wprowadzane zmiany. Co najważniejsze jesteśmy terminowi i komunikatywni, co przekłada się na zadowolenie korzystających z naszych usług.

 

O szczegółową ofertę zapraszamy do zakładki Oferta.

Rozpocznijmy naszą współpracę już dziś!

Opowiedz nam o swojej firmie.