Biuro rachunkowe w Puławach

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla mieszkańców!

Biuro Rachunkowe MIKA PROFIT posiada szeroki wachlarz usług podatkowych, które może zaoferować mieszkańcom Puław.

Księgowość - Puławy

Dla naszego rodzimego miasta województwa lubelskiego - Puław, chcemy przedstawić wyjątkowo korzystną ofertę usług rachunkowo - księgowych.
 
Polecane dla Puławskich przedsiębiorców jest prowadzenie przez nas Książki Przychodów i Rozchodów, Ryczałtu, rozliczeń podatku VAT, ewidencji podatkowych, dokumentacji administracyjnej pracowników, tworzenie wniosków związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. 
 
Działamy na podstawie aktualnej wiedzy księgowej, kadrowej i podatkowej. Uczestniczymy na bieżąco w szkoleniach rachunkowych. Mamy solidne zaplecze praktyczne wypracowane na przełomie ostatnich kilkunastu lat. Ponadto, możemy pochwalić się uzyskanymi tytułami zawodowymi z dziedziny Finansów i Rachunkowości oraz Administracji.
 
Stawiamy na komunikatywność, otwartość na nowe inicjatywy (oraz) klientów biznesowych. Naszym celem jest pomoc lubelskim przedsiębiorcom w prowadzeniu działalności poprzez zapewnienie im profesjonalnej obsługi księgowej, która skutkuje odczuwalnie zwiększoną ilością czasu klienta.
 

O szczegółową ofertę zapraszamy do zakładki Oferta.

Rozpocznijmy naszą współpracę już dziś!

Opowiedz nam o swojej firmie.