Biuro rachunkowe w Krasnymstawie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla mieszkańców!

Biuro Rachunkowe MIKA PROFIT posiada szeroki wachlarz usług podatkowych, które może zaoferować mieszkańcom Krasnegostawu.

Księgowość - Krasnystaw

Jesteśmy otwarci na współpracę księgową z przedsiębiorcami z miasta Krasnystaw.  

 

Bazujemy na profesjonalnej wiedzy oraz doświadczeniu. Nasz zawód to nasza pasja i zamiłowanie. Oferowane usługi cechują się wysoką jakością wykonania. Dobrze prowadzona księgowość jest swego rodzaju inwestycją w dalszą przyszłość prowadzonego przedsiębiorstwa. Dlatego też nastawiamy się na wieloletnie współprace, z wzajemną korzyścią.

 

Trochę o nas: opieramy się na solidnych filarach merytorycznych, jakimi są zakończone certyfikatem bądź dyplomem liczne kursy i szkoły księgowe, w tym tytuł magistra Finansów i Rachunkowości oraz kwalifikacja państwowa A.36 Prowadzenie rachunkowości, oraz A.65 Rozliczanie wynagrodzeń.  Kolejno, z sukcesem zdobywaliśmy cenne doświadczenie zawodowe w obszarze rachunkowości oraz kadr i płac, pracując w lubelskich firmach oraz biurach rachunkowych.

 

Działania, które wykonujemy, są konsultowane z klientem. Staramy się, aby nakład zajmowanego czasu przedsiębiorcy w związku z obsługą księgowości był jak najmniejszy, dlatego też głównie pracujemy zdalnie.

 

O szczegółową ofertę zapraszamy do zakładki Oferta.

Rozpocznijmy naszą współpracę już dziś!

Opowiedz nam o swojej firmie.

Scroll to Top